Због великог броја прилога о раду школских библиотекара, који су претходних месеци емитовани на телевизијским каналима са националном фреквенцијом, као и на телевизијама локалног карактера, одлучили смо да отворимо Јутјуб канал нашег Друштва, где ћемо убудуће смештати видео-прилоге који сведоче о активностима школских библиотека и школских библиотекара.

Јутјуб каналу Друштва школских библиотекара Србије можете приступити овде, као и кликом на дугме са Јутјуб знаком, у горњем и доњем десном углу почетне стране нашег сајта.

Линкове за телевизијске прилоге сличног типа, можете послати на и-мејл: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., како бисмо их могли поставити на наш Јутјуб канал.

Article image (c) Logo vector created by freepik - www.freepik.com