Поштоване колеге,

Позивамо вас да учествујете на Форуму школских библиотекара, педагога и психолога у оквиру пројекта Дигитални погон који партнерски реализују Новосадска новинарска школа и Удружење Библиотека плус из Београда. Назив овогодишњег Форума је Креативност и иницијатива, а бави се информационом писменошћу и пројектном наставом.

Форум ће бити одржан у среду и четвртак, 11. и 12. септембра у Коларчевој задужбини (Студентски трг 5, Београд). Окупљање учесника предвиђено је од 9.30 до 10.00 часова, када почиње програм Форума.

Учешће на Форуму је бесплатно, али је, због ограниченог броја места, пријављивање обавезно.

Име и презиме и назив школе пошаљите на мејл This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до петка, 6. септембра у подне. Пријављени учесници скупа на крају програма добијају потврду о учешћу.

Овде можете прочитати детаљан програм Форума.